Rozwój osobisty

Konkursy grantowe dla młodych przedsiębiorców i nie tylko...

29-04-2015
Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. działając w partnerstwie z Wrocławskim Centrum Badań EIT+ zaprasza do udziału w konkursach grantowych realizowanych w ramach projektu Climate-KIC.

Podkarpacka Konferencja Technologii Mobilnych

10-04-2015
Firma ZETO-RZESZÓW Sp. z o.o. oraz firma Soneta Sp. z o.o. zapraszają na Pierwszą Podkarpacką Konferencję Technologii Mobilnych pt. „Technologie mobilne wsparciem dla biznesu”.

Zawody przyszłości czyli w jakich kierunkach warto się kształcić?

26-03-2015
Czy warto studiować medycynę, prawo, informatykę, a może zrobić kurs księgowości, obsługi obrabiarek sterowanych numerycznie czy spawacza?

LEGO® SERIOUS PLAY® - innowacyjna metoda szkoleń przedstawicieli MŚP

21-02-2015
Lego Serious Play (LSP) jest to innowacyjna metoda szkoleniowa, która skierowana jest do przedstawicieli MŚP, a polega na prowadzeniu warsztatów z wykorzystaniem klocków LEGO.

Czego potrzebuje współczesna firma?

20-12-2014
Który przedsiębiorca nie potrzebuje kreatywnej i zaangażowanej kadry? Jaki właściciel firmy nie marzy o zespole profesjonalistów, któremu może powierzyć nawet najbardziej skomplikowane i pilne zadania?

Wychodzenie na papierosa – wciąż aktualny temat.

18-11-2014
Żaden przepis nie przewiduje przerwy na papierosa. Od kilku lat nie ma obowiązku tworzenia palarni. Dodatkowo obowiązuje tzw. ustawa tytoniowa. Jednocześnie pracownik może dowolnie wykorzystać przerwy przysługujące mu z innych tytułów. Czy obowiązujące przepisy są skuteczne?
  1  2  3  4  5