Rozwój osobisty

WSIiZ w 10-tce najbardziej obleganych uczelni w Polsce

09-12-2016
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego opublikowało zestawienie uczelni niepublicznych najbardziej obleganych w tym roku przez maturzystów. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie jest jedyną uczelnią niepubliczną w Polsce południowo-wschodniej...

Jak założyć sklep internetowy w 5 krokach

30-11-2016
Praktyka pokazuje, że dobry pomysł, zapał do pracy i pasja dają większe szanse na sukces niż sztab specjalistów. Sukces może zatem odnieść każdy, niezależnie czy jest młodą matką, nastolatkiem czy uciekinierem z korporacji. Żeby się o tym przekonać wystarczy pokonać, 5 kroków

Marszałek rozdaje stypendia dla studentów! Kto może się o nie ubiegać?

25-09-2016
Na jednorazowe wsparcie „na start” w wysokości 2000 zł może liczyć 100 osób, które zdały egzamin maturalny z najlepszymi wynikami.

Jak uniknąć „tumiwisizmu” i „rutynizmu” w pracy?

05-06-2016
Poczucie zniechęcenia i brak inspirujących bodźców zawodowych dotyczy wielu pracujących Polaków. W badaniu Pracuj.pl, co piąty respondent przyznał, że doskwiera mu „tumiwisizm” w pracy, a co czwarty skarżył się na „rutynizm”...

Komunikacja w firmie podstawą sukcesu

18-05-2016
Wielu przedsiębiorców poświęca wiele uwagi klientom, inwestorom, partnerom biznesowym, czy mediom społecznościowym zupełnie zapominając o grupie osób, które mają największy wpływ na przyszłość i powodzenie firmy – pracownikach...

Koniec z tzw. syndromem pierwszej dniówki

14-05-2016
Wczoraj, 13 maja, Sejm przyjął przygotowaną w Ministerstwo Rodziny Pracy i Polityki Społecznej nowelizację Kodeksu Pracy, która zlikwiduje tzw. syndrom pierwszej dniówki, czyli sytuację, gdy pracodawca zatrudnia pracowników bez podpisania z nimi umowy.

Profesjonalne CV, czyli jakie?

13-04-2016
Każda osoba poszukująca pracy lub zastanawiająca się nad jej zmianą musi uświadomić sobie przede wszystkim to, że CV jakie rozsyła ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia celu – dobrej pracy.

Akademia Studenckich Startupów

24-11-2015
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w projekcie pn. Akademia Studenckich Startupów, który odbędzie się w dniach 28 listopada br. oraz 12 grudnia br. w siedzibie Uniwersytetu Warszawskiego.

Zostań partnerem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

10-11-2015
16 listopada rusza ósma edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości – największego na świecie wydarzenia promującego świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia oraz podejmowanie biznesowych inicjatyw.

Bezpłatne seminarium dla przedsiębiorców już 22 października

20-10-2015
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w seminarium z cyklu "Europejskie Przedsiębiorstwo" pt. „Modele biznesowe dla MŚP”.
  1  2  3  4  5