Rozwój osobisty

Jak uniknąć „tumiwisizmu” i „rutynizmu” w pracy?

05-06-2016
Poczucie zniechęcenia i brak inspirujących bodźców zawodowych dotyczy wielu pracujących Polaków. W badaniu Pracuj.pl, co piąty respondent przyznał, że doskwiera mu „tumiwisizm” w pracy, a co czwarty skarżył się na „rutynizm”...

Komunikacja w firmie podstawą sukcesu

18-05-2016
Wielu przedsiębiorców poświęca wiele uwagi klientom, inwestorom, partnerom biznesowym, czy mediom społecznościowym zupełnie zapominając o grupie osób, które mają największy wpływ na przyszłość i powodzenie firmy – pracownikach...

Koniec z tzw. syndromem pierwszej dniówki

14-05-2016
Wczoraj, 13 maja, Sejm przyjął przygotowaną w Ministerstwo Rodziny Pracy i Polityki Społecznej nowelizację Kodeksu Pracy, która zlikwiduje tzw. syndrom pierwszej dniówki, czyli sytuację, gdy pracodawca zatrudnia pracowników bez podpisania z nimi umowy.

Profesjonalne CV, czyli jakie?

13-04-2016
Każda osoba poszukująca pracy lub zastanawiająca się nad jej zmianą musi uświadomić sobie przede wszystkim to, że CV jakie rozsyła ma kluczowe znaczenie dla osiągnięcia celu – dobrej pracy.

Akademia Studenckich Startupów

24-11-2015
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w projekcie pn. Akademia Studenckich Startupów, który odbędzie się w dniach 28 listopada br. oraz 12 grudnia br. w siedzibie Uniwersytetu Warszawskiego.

Zostań partnerem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

10-11-2015
16 listopada rusza ósma edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości – największego na świecie wydarzenia promującego świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia oraz podejmowanie biznesowych inicjatyw.

Bezpłatne seminarium dla przedsiębiorców już 22 października

20-10-2015
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w seminarium z cyklu "Europejskie Przedsiębiorstwo" pt. „Modele biznesowe dla MŚP”.

Dokształcanie przedsiębiorcy obniża podatek firmy

22-09-2015
Przedsiębiorca może poszerzyć swoją wiedzę, zapisując się na studia podyplomowe czy kursy doszkalające. Ucząc się nowych rzeczy ze swojej branży zyskujemy na konkurencyjności, a poniesiony koszt studiów oraz kursów będziemy mogli "wrzucić" w koszty, czyli zmniejszyć PIT.

Jak skutecznie wyznaczyć drogę rozwoju osobistego?

23-08-2015
Rozwój osobisty to bardzo modny, popularny i rozwijający się dynamicznie trend doskonalenia własnego życia. Co roku zwiększa grono sympatyków i praktyków, dzięki temu możemy zainspirować się , aby dokonać pozytywnych zmian we własnym życiu.

Rejestr Usług Rozwojowych – szkolenie internetowe

20-07-2015
Jesteś przedsiębiorcą i szukasz szkoleń dofinansowanych z Funduszy Europejskich dla swoich pracowników? Prowadzisz firmę szkoleniową i chciałbyś zaoferować swoje usługi?
1  2  3