Rozwój osobisty

4 sposoby na to, jak podnieść swoją efektywność w pracy latem

29-07-2017
Lato, to dla większości z nas czas wzmożonych kontaktów towarzyskich. Pragniemy wówczas skorzystać ze słońca i wody, i niestety do swoich obowiązków zawodowych podchodzimy z nieco mniejszym zaangażowaniem.

5 sygnałów oznaczających, że czas zmienić pracę

19-05-2017
Decyzja o zmianie pracy do łatwych nie należy… Znalezienie nowego zajęcia wiąże się przede wszystkim z koniecznością porzucenia obecnego, które z jakiegoś powodu nam już nie odpowiada, ale daje pewne źródło dochodu.

Startują zapisy do rzeszowskiej edycji „Szkoły Giełdowej”

21-04-2017
Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie wspólnie z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie organizują rzeszowską edycję „Szkoły Giełdowej”. Jest to szkolenie przeznaczone dla wszystkich zainteresowanych inwestowaniem na giełdzie.

Polki jednymi z najbardziej przedsiębiorczych kobiet w Europie

11-04-2017
Z roku na rok coraz więcej kobiet w naszym kraju decyduje się na to, aby otworzyć własną firmę. Najczęstszym motywem, który je do tego skłania, jak się okazuje, nie jest trudna sytuacja materialna, a pragnienie pracy na swoim i rozwój zawodowy.

#BezSieci – eksperyment naukowców WSIiZ

05-04-2017
7 dni bez internetu – takiego wyznawania podjęła się grupa pracowników WSIiZ wraz ze swoimi studentami. Jak twierdzą uczestnicy eksperymentu, ostatnie dni przypominały im przygotowania do nadchodzącej katastrofy.

Dzień Otwarty w rzeszowskiej WSIiZ

21-03-2017
Już za kilka dni tj. 22 marca Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania organizuje Dzień Otwarty. Jest to wydarzenie, w którym młodzież może poznać m.in. specjalistyczne laboratoria, porozmawiać z wykładowcami uczelni czy po prostu spędzić czas na ciekawych warsztatach i zajęci

Politechnika Rzeszowska zawarła umowę z B&P Engineering

18-01-2017
17 stycznia br. Politechnika Rzeszowska weszła we współpracę z B&P Engineering. W imieniu uczelni umowę podpisali rektor PRz prof. dr hab. inż. Tadeusz Markowski i prorektor ds. rozwoju i kontaktów z gospodarką dr hab. inż. Mariusz Oleksy, prof. PRz.

Pierwsze na Podkarpaciu studia magisterskie z kosmetologii

18-01-2017
Decyzją Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego już niedługo ruszają na Podkarpaciu studia magisterskie na kierunku kosmetologia. Do tej pory w województwie podkarpackim na tym kierunku można było studiować tylko na poziomie studiów licencjackich.

Kariera dla młodych w amerykańskim BorgWarner

06-01-2017
Światowy lider technologiczny BorgWarner organizuje 18 stycznia br. w Rzeszowie spotkanie dotyczące możliwości rozpoczęcia kariery zawodowej w tym przedsiębiorstwie. Firma oferuje szanse na zatrudnienie zwłaszcza dla młodych mieszkańców Podkarpacia...

Jesteś fachowcem bez dyplomu? Zmień to z programem PEU

03-01-2017
Od blisko roku niektóre szkoły wyższe stwarzają możliwość potwierdzenia efektów uczenia się i krótsze studia dla osób z doświadczeniem zawodowym. To odpowiedź uczelni na nowelizację prawa o szkolnictwie wyższym...
1  2  3  4