Rozwój osobisty

4 sposoby na to, jak podnieść swoją efektywność w pracy latem

29-07-2017
Lato, to dla większości z nas czas wzmożonych kontaktów towarzyskich. Pragniemy wówczas skorzystać ze słońca i wody, i niestety do swoich obowiązków zawodowych podchodzimy z nieco mniejszym zaangażowaniem.

5 sygnałów oznaczających, że czas zmienić pracę

19-05-2017
Decyzja o zmianie pracy do łatwych nie należy… Znalezienie nowego zajęcia wiąże się przede wszystkim z koniecznością porzucenia obecnego, które z jakiegoś powodu nam już nie odpowiada, ale daje pewne źródło dochodu.

Startują zapisy do rzeszowskiej edycji „Szkoły Giełdowej”

21-04-2017
Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie wspólnie z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie organizują rzeszowską edycję „Szkoły Giełdowej”. Jest to szkolenie przeznaczone dla wszystkich zainteresowanych inwestowaniem na giełdzie.

Polki jednymi z najbardziej przedsiębiorczych kobiet w Europie

11-04-2017
Z roku na rok coraz więcej kobiet w naszym kraju decyduje się na to, aby otworzyć własną firmę. Najczęstszym motywem, który je do tego skłania, jak się okazuje, nie jest trudna sytuacja materialna, a pragnienie pracy na swoim i rozwój zawodowy.

#BezSieci – eksperyment naukowców WSIiZ

05-04-2017
7 dni bez internetu – takiego wyznawania podjęła się grupa pracowników WSIiZ wraz ze swoimi studentami. Jak twierdzą uczestnicy eksperymentu, ostatnie dni przypominały im przygotowania do nadchodzącej katastrofy.

Dzień Otwarty w rzeszowskiej WSIiZ

21-03-2017
Już za kilka dni tj. 22 marca Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania organizuje Dzień Otwarty. Jest to wydarzenie, w którym młodzież może poznać m.in. specjalistyczne laboratoria, porozmawiać z wykładowcami uczelni czy po prostu spędzić czas na ciekawych warsztatach i zajęci