Z PODKARPACIA

Las Vegas czeka na najlepszych młodych przedsiębiorców

Autor: informacja prasowa
2018-08-06

Las Vegas czeka na najlepszych młodych przedsiębiorców

Dotacje na rozwój firmy, udział w programie mentorskim oraz wyjazdy do Las Vegas czekają na zwycięzców NextGen in Franchising Global Competition 2019.

NextGen to konkurs dla przedsiębiorców w wieku 21-35 lat, którzy mają ciekawy pomysł na nowatorską sieć franczyzową. International Franchise Association (IFA), organizator konkursu zaprasza do udziału twórców startupów, które są na rynku nie dłużej niż 5 lat.

- Dotychczas jury konkursowe, złożone z autorytetów ze świata biznesu, doceniło m.in. sieć zajmującą się produkcją i sprzedażą lodów bezglutenowych, bez laktozy i cukru na Węgrzech, sieć serwującą pizzę kukurydzianą w Meksyku, sieć wytwarząjącą i sprzedającą brykiety opałowe z recyklingu w Kenii, sieć siłowni w USA oraz sieć zajmującą się terapią solną w Australii. – informuje Ewa Nowak-Koprowicz z Regionalnego Punktu Informacyjnego Eurodesk Polska przy WSIiZ w Rzeszowie.

Projekty można zgłaszać jeszcze przez miesiąc, do 31 sierpnia br. za pośrednictwem portalu: http://nextgenfranchising.org.

Dla laureatów bieżącej edycji NextGen przewidziano obok warsztatów i szkoleń z zakresu franchisingu, programów mentorskich, środków na rozwój przedsiębiorstwa oraz reklamę w mediach również wyjazdy na coroczną konwencję International Franchise Association, która odbędzie się w lutym 2019 roku w Las Vegas.