Krosno

Podnoszenie kompetencji osób dorosłych w obszarze TIK i języków obcych – nabór wniosków

17-11-2015
Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie projektów konkursowych w ramach RPO WP 2014-2020, Oś Priorytetowa IX – Jakość edukacji i kompetencji w regionie, Działanie 9.3 – Podnoszenie kompetencji osób dorosłych w obszarze TIK i języków obcych.

Zrób selfie i wygraj!

07-11-2015
Wypełnij kupon konkursowy i zrób sobie zdjęcie (selfie) na tle dowolnej inwestycji współfinansowanej z Funduszy Europejskich, zlokalizowanej na Podkarpaciu.

Rozwój edukacji przedszkolnej - nabór wniosków

06-11-2015
Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie projektów konkursowych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego 2014-2020: Rozwój edukacji przedszkolnej.

Affidea Polska inwestuje w pracownie diagnostyczne na Podkarpaciu

04-11-2015
Affidea Polska, obecna w Polsce od 15 lat sieć nowoczesnych centrów diagnostycznych i radioterapeutycznych, zainwestowała w dwie pracownie diagnostyczne na terenie Podkarpacia: NZOZ Radiologica-Rzeszów zlokalizowaną w Szpitalu MSWiA w Rzeszowie oraz NZOZ Diagnosis-Krosno.

Wsparcie rozwoju przedsiębiorczości - nabór wniosków

22-10-2015
Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie projektów konkursowych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego 2014-2020, Oś Priorytetowa VII – Regionalny rynek pracy, Działanie 7.3 – Wsparcie Rozwoju Przedsiębiorczośc

Fundusze unijne – przystępnie i fachowo

19-10-2015
O możliwościach uzyskania dofinansowania, sposobach na napisanie dobrego wniosku i najczęstszych błędach przedsiębiorców, będących powodem konieczności zwrotu otrzymanej puli środków, opowiedzą specjaliści z Podkarpackiej Izby Gospodarczej. Dwudniowe szkolenia odbędą się w cz

Absurdy VAT, progres biznesu wokół doliny lotniczej i innowacyjność w regionie - okiem Nowoczesnej

14-10-2015
Nowoczesna to partia, z ramienia której kandyduje Krzysztof Olbrycht – Krośnianin, przedsiębiorca z branży drzewnej i energetycznej, właściciel plantacji wierzby energetycznej, ekspert ds. podatków oraz prezes spółki wdrażającej własne wynalazki ratujące życie pasażerów pojaz

Prezydent Krosna przyzna Nagrody Gospodarcze

26-09-2015
Prezydent Krosna ogłosił konkurs o Nagrodę Gospodarczą dla krośnieńskich przedsiębiorców. Celem konkursu jest promowanie podmiotów, których działalność ma pozytywny wpływ na rozwój gospodarczy Krosna.

Dzień otwarty w Muzeum Podkarpackim w Krośnie

20-09-2015
29 września b.r. Muzeum Podkarpackie w Krośnie zaprasza na XI edycję Dnia Otwartego. Jest to przedsięwzięcie o charakterze edukacyjnym, skierowane głównie do dzieci i młodzieży ze szkół krośnieńskich i z terenu całego powiatu.

Bony towarowe dla pracowników

19-09-2015
Pracodawcy mają wiele okazji do wręczania pracownikowi prezentu. Formy, w jakich obdarowują swoich pracowników, bywają bardzo różne, jednak większość decyduje się na zakup bonów towarowych.
1    3  4  5  6  7    7