Z PODKARPACIA

Bezpłatne spotkania warsztatowe dla organizacji!

Autor: Ewa Nowak-Koprowicz
2015-10-17

Działasz lub chcesz działać aktywnie na rzecz Podkarpacia? Jeśli tak, skorzystaj z oferty warsztatów dotyczących źródeł informacji europejskich.

Doceniając aktywność podkarpackich organizacji działających na rzecz społeczeństwa lokalnego oraz mając świadomość jak cenna w realizacji inicjatyw zawodowych jest możliwość pogłębiania wiedzy, Stowarzyszenie Vesuvio i Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Rzeszowie zapraszają na bezpłatne spotkania warsztatowe w dniach 27-28 października br.

Spotkania skierowane do przedstawicieli organizacji działających aktywnie na rzecz mieszkańców Podkarpacia odbędą się w siedzibie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie, przy ul. Sucharskiego 2, start godz. 9:50.

Podczas szkolenia przybliżone zostaną  źródła informacji europejskiej, które mogą zostać wykorzystane w codziennej pracy zawodowej w bibliotece, muzeum, szkole, organizacji pozarządowej czy urzędzie.

Zgłoszenia potwierdzające udział w warsztatach,  Źródła informacji europejskiej - inspiracja w środowisku pracy organizacji państw nadbałtyckich należy kierować na adres lub tel. 17 866 11 82 do 22 października br.

Liczba miejsc ograniczona, o kwalifikacji decyduje kolejność zgłoszeń po otrzymaniu potwierdzenia od organizatorów.

Szkolenie realizowane jest w ramach projektu „Support for Civil Society and Equality in Baltic”.