WIKTORIA 2015 – zgłoszenia do 15 lipca

Autor: JSK
2015-06-30

Po raz 18, z inicjatywy Warszawskiej Izby Przedsiębiorców, odbędzie się ogólnopolski konkurs WIKTORIA, w którym prężnie działające polskie przedsiębiorstwa zostaną uhonorowane nagrodami. Aby mieć szansę na znalezienie się w gronie najlepszych polskich firm, należy dokonać zgłoszenia do 15 lipca 2015 roku.

Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Ministerstwa Gospodarki i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Z roku na rok, konkurs cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W poprzednich edycjach wzięło udział ponad 5500 firm, z czego 1800 otrzymało nominacje, a 200 zostało laureatami nagrody.

Nagroda WIKTORIA przyznawana jest w 15 kategoriach.

Wykaz kategorii konkursowych

Wręczenie nagród nastąpi podczas uroczystej Gali WIKTORIA w dniu 24 października 2015 r. W trakcie Gali zostaną również wręczone nagrody specjalne SUPER WIKTORIA, dla osób wyróżniających się na rynku i firm o ugruntowanej renomie. Z okazji „Dnia Kupca”, na Gali Wiktoria przyznawana jest także nagroda imienia Wokulskiego.

Zgłoszenia do konkursu powinny być przesłane do 15 lipca br. na adres organizatora: biuro_promocji@nagrodawiktoria.pl

Kolejnym etapem jest wypełnienie Zeszytu Konkursowego, w którym nominowani prezentują najważniejsze informacje o firmie oraz jej osiągnięcia. Zeszyt Konkursowy należy przesłać do 4 września 2015 roku na adres organizatora: Warszawska Izba Przedsiębiorców, ul. Chałubińskiego 8 Oxford Tower, 00-613 Warszawa, pok. 22.52.

Szczegółowe informacje dotyczące:

Zdobycie statuetki WIKTORIA niesie ze sobą potwierdzenie wysokich standardów świadczonych usług i produktów oraz rzetelności i wiarygodności finansowej przedsiębiorstwa.

Więcej informacji o konkursie dostępnych jest na stronie www.nagrodawiktoria.pl.

 

Źródło: www.wiktoriapl.pl