Weź udział w TOP Start-up Polski Wschodniej!

Autor: Edyta Jaźwiecka
2016-08-08

TOP Start-up Polski Wschodniej 2016 to możliwość pozyskania kapitału, wsparcia organizacyjnego i eksperckiego, skoncentrowania na sobie uwagi mediów - pomocy w pilotowaniu i wdrażaniu rozwiązań w start-upach. Mówiąc wprost - szansa na rozwój biznesu. A ponadto budowy długotrwałych relacji młodych przedsiębiorców z przedstawicielami dojrzałego biznesu. 

Każdy, kto ma obiecujący pomysł na biznes, może zaprezentować go przedstawicielom wielkich korporacji, potencjalnym inwestorom i dużym firmom z kapitałem na rozwój. Spośród zgłoszonych start-upów jury wybierze 10 najciekawszych, które otrzymają możliwość prezentacji swojego pomysłu na stoiskach oraz możliwość zaprezentowania się na scenie Wschodniego Kongresu Gospodarczego. Warto zatem wykorzystać szansę, przyciągnąć uwagę inwestorów, biznesu a także mediów i zrealizować swój pomysł.


Jak to zrobić?

  1. Jeśli tylko Twój start-up działa w jednym z pięciu województw Polski Wschodniej tj. podlaskim, warmińsko-mazurskim, podkarpackim, lubelskim czy świętokrzyskim, wypełnij formularz zgłoszeniowy do 29 sierpnia przez stronę: http://www.wschodnikongres.eu/2016/pl/top-start-up-polski-wschodniej/189/.
  2. Czekaj na informację o zakwalifikowaniu się.
  3. Przygotuj swoją prezentację oraz stoisko i zjaw się na TOP Start-up Polski Wschodniej.
  4. Odpowiedz na pytania jury, przekonaj ich do siebie i zdobądź tytuł TOP Start-up Polski Wschodniej 2016.


III Wschodni Kongres Gospodarczy odbędzie się w Białymstoku w dniach 22-23 września br. (Opera i Filharmonia Podlaska Europejskie Centrum Sztuki).
Głównym partnerem merytorycznym jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.


źródło: parp.gov.pl, www.wschodnikongres.eu