Success Stories

Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe laureatem tegorocznej edycji konkursu „Sposób na sukces”

07-06-2017
Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe zajęły drugie miejsce w kategorii indywidualnej w XVII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Sposób na sukces”. Wręczenie nagród odbędzie się 4 lipca br. W Pałacu Belwederskim.

Polki jednymi z najbardziej przedsiębiorczych kobiet w Europie

11-04-2017
Z roku na rok coraz więcej kobiet w naszym kraju decyduje się na to, aby otworzyć własną firmę. Najczęstszym motywem, który je do tego skłania, jak się okazuje, nie jest trudna sytuacja materialna, a pragnienie pracy na swoim i rozwój zawodowy.

Gala finałowa konkursu „Najlepsza Młoda Firma 2016” na Startup Mixerze w Rzeszowie

10-02-2017
Już za kilka dni odbędzie się jubileuszowa edycja spotkań promujących przedsiębiorczość z cyklu Startup Mixer. Lutowa edycja będzie wyjątkowa bo połączona z Galą finałową konkursu o tytuł „Najlepsza Młoda Firma 2016”.

Nakręć się na sukces i wygraj 100 tys. na promocję swojego pomysłu

22-08-2016
W ostatnich latach dzięki wsparciu Funduszy Europejskich powstało wiele nowych firm a sporo już istniejących zrealizowało ciekawe projekty. Pozostaje zatem je wypromować a przy okazji wygrać jedną z nagród!

Wybierz pracę, którą kochasz, a nigdy nie będziesz musiał przepracować w życiu, ani jednego dnia

23-03-2016
W niewielkiej miejscowości na Podkarpaciu mamy doskonały przykład na to, że można połączyć pracę z pasją. W Lisich Jamach, niedaleko Lubaczowa powstają motocykle, które podziwia cały świat...

Masz pomysł na biznes ale nie wiesz jak zacząć? Tego nie podpowie Wikipedia!

23-12-2015
Czy chciałbyś być swoim szefem? W swojej pracy często spotykam ludzi, którzy na to pytanie odpowiadają twierdząco. Często jednak okazuje się, że nie wierzą tak naprawdę w to, że ich pomysł zadziała na rynku. Nie wiedzą też jak się do tego zabrać.

Krośnieński Nowy Styl przejmuje szwajcarską firmę meblową

30-08-2015
Grupa Nowy Styl z Krosna podpisała umowę o przejęciu producenta mebli biurowych – firmy SITAG AG, która posiada własną sieć sprzedaży i fabrykę w Szwajcarii. To już trzecie przejęcie na przestrzeni czterech ostatnich lat, co podkreśla mocną pozycję Nowego Stylu na europejskim

Asseco Poland wspiera sektor kosmiczny

19-01-2015
Asseco Poland – rzeszowska spółka specjalizująca się w produkcji i rozwoju oprogramowania, pozyskała kolejny kontrakt od Europejskiej Agencji Kosmicznej (ESA).

Przedsiębiorca z Krosna laureatem prestiżowego konkursu

04-12-2014
Prezes zarządu Grupy Nowy Styl, Adam Krzanowski został zwycięzcą 12 polskiej edycji konkursu EY Przedsiębiorca Roku, w kategorii Produkcja i Usługi. Wśród 14 finalistów znaleźli się przedstawiciele najważniejszych polskich firm.

Grupa Nowy Styl finalistą międzynarodowego konkursu EY World Entrepreneur of the Year

19-11-2014
Adam Krzanowski, prezes Grupy Nowy Styl, znalazł się wśród 14 finalistów polskiej edycji konkursu EY Przedsiębiorca Roku.
1  2