Reklama

Podkarpacki Portal Gospodarczy www.ppg24 - oferta reklamy

Każdy przedsiębiorca w końcu staje przed dylematem – jak zwiększyć sprzedaż? Gdzie szukać nowych Klientów? Kluczem do dużych zysków zawsze jest skuteczna reklama.

Ale co to właściwie znaczy?

Znakomitym pomysłem jest reklamowanie się na portalach tematycznych – dotykających wąskiej, specjalistycznej wiedzy, pasji, zainteresowania. To miejsca, gdzie Twoja reklama będzie skutecznie docierać do odbiorców.

Wykorzystaj możliwości, jakie daje Ci oferta reklamowa na naszym portalu.

Podkarpacki Portal Gospodarczy www.ppg24.pl to portal skierowany do osób prowadzących własny biznes, planujących rozpoczęcie działalności oraz wszystkich, poszukujących ciekawych, aktualnych informacji gospodarczych, przede wszystkim z Podkarpacia.

W przeciągu niespełna roku obecności w sieci internetowej, doczekaliśmy się 120 tys. odsłon oraz 40 tys. użytkowników, a nasz newsletter subskrybuje już ponad 200 osób. Nie bez powodu  stajemy się jednym z najbardziej poczytnych portali gospodarczych na całym Podkarpaciu.

Nasi czytelnicy mogą mieć pewność, że dostarczane przez nas informacje są rzetelne i sprawdzone.

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić:

 

  • Reklama graficzna  (banery)

Banery dostępne są w różnych miejscach na portalu. W razie potrzeby, możemy opracować reklamę dla Ciebie. Zatrudniamy najlepszych ludzi i gwarantujemy znakomite wykonanie.

Zobacz, jak wygląda układ bannerów na poszczególnych stronach:

STRONA GŁÓWNA

POSZCZEGÓLNE KATEGORIE MERYTORYCZNE

STRONA Z ARTYKUŁEM Z WYBRANEJ KATEGORII

 Pliki graficzne powinny być w formacie jpg, gif lub swf.

 

  • Artykuł promocyjny i fotoreportaż

Artykuł promocyjny ukierunkowany na wzbudzenie w czytelniku autentycznego zainteresowania tematem i wpłynięcia pozytywnie na jego stan wiedzy. Informacja może mieć formę artykułu, reportażu lub wywiadu bez limitu znaków.

 

  • Artykuł sponsorowany

Nie zawsze sama reklama jest skuteczna. Często warto wesprzeć typowe działania reklamowe tekstem sponsorowanym. Badania dowodzą, że ludzie bardziej ufają tekstom pisanym, niż kolorowym blokom reklam. Dzięki tej formie w sposób opisowy można przedstawić swoją firmę, usługę bądź produkt.

 

Artykuły sponsorowane, artykuły promocyjne i fotoreportaże wyceniamy indywidualnie po zapoznaniu się z potrzebami Klienta.
 

Nie stać Cię na wydawanie pieniędzy na nieprzemyślane kampanie reklamowe? Już teraz skontaktuj się z nami i zaplanuj dopasowaną do potrzeb Twojej firmy ofertę.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszą redakcją pod numerem telefonu 13 43 234 47 lub 13 43 695 90 oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem