Pojedynek Startupów - wygraj 10 000 zł lub dostęp do szklanego biura!

Autor: Anna Brzezińska
2015-02-22

Ruszył konkurs Sage Challenge dla ludzi, którzy prowadzą swój biznes z pasją, chcą o tym opowiedzieć i przy okazji powalczyć o atrakcyjną nagrodę! Organizatorem Konkursu jest Sage sp. z o.o. z Warszawy.

Każdy, kto kocha swój biznes, prowadzi go z pasją, inspiruje i zaraża innych, powinien wziąć udział w tym konkursie. Do udziału organizatorzy zapraszają wszystkich przedsiębiorców, także tych, którzy już osiągnęli sukces zawodowy. Liczy się pasja i pozytywna energia.

Konkurs ma trzy etapy. Zaczyna się od fazy przyjmowania zgłoszeń (do 13 marca!). Wystarczy wypełnić prosty formularz, oraz szczerze odpowiedzieć na jedno pytanie. W kolejnym etapie wybrane zostaną trzy najbardziej inspirujące i fascynujące wypowiedzi. Następnie każdą z trzech historii biznesu zostanie sfilmowana (organizatorzy zapewniają darmowe nagranie) i udostępniona w sieci. Na koniec to internauci w głosowaniu zdecydują, kto zostanie Zwycięzcą Sage Challenge.

Nagroda?

Zwycięzca będzie mógł wybrać między nagrodą pieniężną o wartości 10 000 zł a bezpłatnym, półrocznym dostępem do ekskluzywnej przestrzeni biurowej w wybranych przez siebie lokalizacjach na całym świecie (ponad 2000 miejsc). Dostęp do nowoczesnego biura w najatrakcyjniejszych lokalizacjach to doskonała szansa do rozwinięcia skrzydeł – prowadzenia ekspansji na rynkach zagranicznych, nawiązywania kontaktów i budowania relacji przy znacznie obniżonej barierze kosztowej. Dodatkowa korzyść to promocja własnego biznesu poprzez sfilmowaną i opublikowaną w sieci historię.

Zgłoś się – weź udział w pojedynku Startupów!

Regulamin konkursu Sage Challenge 

 

Źródło: http://www.sage.com.pl/