Po godzinach

Rozpocznij przemianę własnego życia jesienią!

20-09-2015
Każda pora roku ma swoje przesłanie, a jesień to piękny i wyjątkowy czas dojrzałości. Tak jak natura zbiera swoje owoce, tak samo mamy szansę, aby przyjrzeć się własnym - życiowym owocom. Czy jesteś zadowolony/a z tego, co dotychczas osiągnąłeś/aś w 2015 roku? Jak te osiągni

Dzień otwarty w Muzeum Podkarpackim w Krośnie

20-09-2015
29 września b.r. Muzeum Podkarpackie w Krośnie zaprasza na XI edycję Dnia Otwartego. Jest to przedsięwzięcie o charakterze edukacyjnym, skierowane głównie do dzieci i młodzieży ze szkół krośnieńskich i z terenu całego powiatu.

9 mln dorosłych po pięćdziesiątce nie korzysta z internetu

19-09-2015
Ponad jedna czwarta polskiego społeczeństwa nie korzysta z internetu. Eksperci podkreślają, że to nie tylko problem tych ludzi, lecz także całej gospodarki.

Weekend w Bieszczadach

18-09-2015
Najbliższy weekend upłynie spokojnie w towarzystwie bieszczadzkiej twórczości. Zapraszamy na wieczór poetycko - muzyczny do Leska. Tego dnia będzie można posłuchać poezji Adama Ziemianina i Mirosława Welza. Muzycznie imprezę uświetni grupa Polaryzacja. Wydarzenie odbędzie się

Obchody Europejskich Dni Dziedzictwa na Podkarpaciu

11-09-2015
Kultura, w każdym swoim aspekcie jest jak żywy organizm. Czy ma wymiar materialny, czy niematerialny – żyje i wzrasta wraz z nami, rodzi się i obumiera.

Co nowego w Bieszczadach?

11-09-2015
Kolejny wrześniowy weekend przed nami! W piątek zapraszamy na poetycko-muzyczną ucztę – Harsymiadę, związaną z sylwetką wybitnego poety Jerzego Harasymowicza. Celem tego spotkania jest promowanie Komańczy jako artystycznego centrum pogranicza beskidzko-bieszczadzkiego. Przed

Wrześniowy weekend w Bieszczadach!

04-09-2015
Wakacje za nami, co wcale nie oznacza końca dobrej zabawy. Przed nami pierwszy wrześniowy weekend, który niesie ze sobą ciekawe wydarzenia kulturalne i upłynie pod znakiem teatru i kina. Na początek przeniesiemy się w Anielskie Bieszczady na trzydniowy Karpacki Festiwal Filmo

Jarmark Ikon i I EKO-FORUM w Sanoku

29-08-2015
Urząd Miasta Sanoka zaprasza na organizowaną w niedzielę, 30 sierpnia 2015 r. uliczną imprezę plenerową adresowaną do turystów i mieszkańców regionu pod nazwą „Jarmark Ikon”.

Zakończenie wakacji w Bieszczadach!

28-08-2015
Przed nami ostatni weekend wakacji, mimo to atrakcji w Bieszczadach nie zabraknie. Na początek zapraszamy na II bieszczadzką premierę spektaklu „Wyżej Niż Połonina. Saga w VI aktach” w reżyserii Tomasza Żaka.

Nie daj się zrobić w słupa

27-08-2015
Kontrola Skarbowa notuje coraz więcej dramatów osób bezwiednie wciągniętych do zorganizowanej grupy przestępczej wyłudzającej podatek VAT.
1  2  3  4  5    10