Nakręć się na sukces i wygraj 100 tys. na promocję swojego pomysłu

Autor: Edyta Jaźwiecka
2016-08-22

W ostatnich latach dzięki wsparciu Funduszy Europejskich powstało wiele nowych firm a sporo już istniejących zrealizowało ciekawe projekty. Pozostaje zatem je wypromować a przy okazji wygrać jedną z nagród!

Jeśli zatem realizowałeś projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich z Programów Operacyjnych: Infrastruktura i Środowisko, Innowacyjna Gospodarka, Kapitał Ludzki, Europejska Współpraca Terytorialna, Pomoc Techniczna, Polska Wschodnia, Polska Cyfrowa, Inteligentny Rozwój, Wiedza Edukacja Rozwój, Rozwój Polski Wschodniej oraz w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych ten konkurs jest dla Ciebie!

Co zrobić, by wziąć udział w konkursie? 
Do 15 października 2016 r. wyślij film, w którym opowiesz o swoim pomyśle powstałym dzięki dofinansowaniu z Funduszy Europejskich, pokażesz swoją pracę, pochwalisz się sukcesami. Można nakręcić go wedle uznania: telefonem komórkowym, kamerą czy aparatem fotograficznym - ważne by film nie był dłuższy niż 4 minuty. Następnie trzeba zgłosić go za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie organizatora konkursu.
Najciekawsze filmy zaprezentowane zostaną na funduszeeuropejskielubieto.interia.pl, a spośród opublikowanych nagrań Komisja konkursowa wspólnie z Internautami wybierze trzy, których autorzy otrzymają cenne nagrody.

Nagrodami dla autorów najciekawszych filmów są:

  • kampania reklamowa o wartości 100 tysięcy zł na portalu www.interia.pl wraz z dodatkową nagrodą pieniężną w wysokości 11 110,00 zł,
  • nagroda pieniężna o wartości 20 tysięcy zł wraz z dodatkową nagrodą pieniężną w wysokości 2 222,00 zł,
  • dron DJI PHANTOM o wartości rynkowej 6 104,39 zł wraz z dodatkową nagrodą pieniężną w wysokości 678,00 zł.

Konkurs przewiduje również nagrody dla internautów głosujących na filmy, bowiem z nadesłanych filmów zostanie stworzona galeria wideo, z której w terminie od 27.10.2016 r. do 30.11.2016 r. każdy będzie mógł dowiedzieć się jak wsparcie Funduszy Europejskich przyczyniło się do sukcesu firm a także skomentować najbardziej interesujące projekty. Opinie będzie można wyrazić w postaci zdjęcia, grafiki lub po prostu ciekawego tekstu. Najważniejsze, by było kreatywnie. Spośród najciekawszych komentarzy Komisja Konkursowa wybierze  5 osób, które otrzymają bony do sklepu internetowego w wysokości 500 złotych (4 nagrody) i 700 złotych (1 nagroda).

 

źródło: www.funduszeeuropejskielubieto.interia.pl, foto: pixabay.com