Konkurs „Europa to My”

Autor: JSK
2015-06-16

Pokaż jak zmieniła się Twoja okolica dzięki Funduszom Europejskim i wygraj wspaniałe nagrody!

 

Aby wziąć dział w konkursie, należy:

  1. Rozejrzeć się po najbliższej okolicy i wybrać projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich z perspektywy finansowej 2007-2013.
  2. Wykonać kilka zdjęć (możliwe jest dołączenie fotografii ukazujących jak wskazane miejsce wyglądało przed realizacją inicjatywy).
  3. Załączyć opis dotyczący zmiany na lepsze Twojego życia, Twojej okolicy, miejscowości. Pamiętaj! Ocenie konkursowej nie będą poddawane wyłącznie fotografie, ale również dołączona historia.
  4. Wysłać zgłoszenie przez stronę www.europatomy.eu za pomocą formularza zamieszczonego w zakładce „Weź udział w konkursie”.

 

Nagrodami w konkursie jest m.in. europejska podróż marzeń oraz organizacja w miejscowości, której dotyczy zgłoszenie Ogólnopolskiego Dnia Funduszy Europejskich, zwieńczonego wielkim koncertem z udziałem m.in Edyty Górniak, Afromental, Margaret, Moniki Kuszyńskiej, Donatana i Cleo oraz Formacjii Nieżywych Schabuff. Ponadto, miejscowość, której dotyczy zgłoszenie otrzyma 5 hot-spotów z darmowym rocznym wi-fi dla mieszkańców.

 

Finałowa dwudziestka otrzyma laptopa, a do miejscowości zgłoszeniowych, w lipcu zawita ekipa Telewizji Polskiej i Radia Zet, w celu przygotowania programów tematycznych.

 

Organizatorzy (Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, Radio Zet oraz Program Pierwszy Telewizji Polskiej),  czekają na zgłoszenia w dwóch etapach.

Pierwszy upływa 22 czerwca 2015 roku. Spośród nich Kapituła konkursu wybierze pierwszych 10. finalistów.

Drugi etap nadsyłania zgłoszeń zakończy się 3 lipca 2015 roku. Wówczas, również zostanie wybranych 10 najlepszych zgłoszeń.

Finałowa dwudziestka będzie brała udział w głosowaniu internautów od 6 do 24 lipca 2015 roku.

 

Wyniki konkursu „Europa to My” zostaną ogłoszone 27 lipca 2015 roku.

 

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu zamieszczone są na www.europatomy.eu i Facebooku EuropaToMy.

 

Źródło: www.europatomy.eu