Kolejna dawka inspiracji biznesowych podczas Startup Mixer w Rzeszowie

Autor: informacja prasowa
2018-04-12

Kolejna dawka inspiracji biznesowych podczas Startup Mixer w Rzeszowie

Zbliża się kolejna edycja ciekawego spotkania w Rzeszowie, dla osób zainteresowanych rozwinięciem własnej działalności gospodarczej, czyli Startup Mixer. Spotkanie organizowane jest przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości działające przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie i Uniwersytecie Rzeszowskim, we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora Urzędu Miasta Rzeszów.

18 kwietnia br. o godz. 17:00 w Grand Hotelu Rzeszów odbędzie się kolejna edycja spotkań biznesowych z cyklu Startup Mixer. Gościem specjalnym spotkania będzie Szymon Mierzwa specjalista social media, który tworzy wizerunek firm, marek i ludzi w internecie. Współpracuje z jedną z największych polskich agencji Social Media Now, wcześniej  m. in. z Sebastianem Kotow – trenerem biznesowym i autorem dwóch książek, Magdaleną Pawłowską – expertem online marketingu. Szymon Mierzwa wykładał również na AGH w Krakowie oraz UP w Lublinie, obecnie jest  właścicielem agencji marketingowej www.socialbrand.pl

Nie zabraknie również prezentacji młodych przedsiębiorców, którzy przed jury przedstawią swoje pomysły biznesowe. Podczas najbliższego spotkania zaprezentują się trzy początkujące firmy tj.

- Komis Pełna Szafa

Wyjątkowa firma, która otwiera nowy trend w modzie. Komis Pełna Szafa to miejsce, w którym klienci odnajdują własny styl oraz nabierają pewności siebie. Klienci komisu doceniają otwartość i indywidualne podejście, którym są otaczani każdego dnia. Pełna Szafa to nie tylko komis, ale przede wszystkim to społeczność, która łączy. www.komispelnaszafa.pl

- SeventMediaPL

Agencja reklamowa specjalizuje się w projektowaniu i realizacji kompleksowych kampanii reklamowych w social media oraz pojedynczych reklam dla produktów, usług lub marek z wykorzystaniem dowolnych nośników. Niekonwencjonalne podejście sprawia, że każda kampania wzbudza zaufanie oraz zachwyt klientów. www.sevent.media.pl

- Rozterkistartuperki.pl

Monika Loryńska - od 11 lat właścicielka agencji interaktywnej Pixel PR, zajmującej się głównie tworzeniem stron www. Od 3 lat również autorka bloga www.rozterkistartuperki.pl. Na swoim blogu, skierowanym głównie do freelancerów i właścicieli małych firm, dzieli się swoimi wyboistymi doświadczeniami związanymi z rozwijaniem biznesu.

- Startup Mixer to spotkanie dla osób, które myślą o biznesie w nowoczesny sposób, organizowane przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości w Rzeszowie wpisujące się w cykl spotkań odbywających się w całej Polsce. Przedsięwzięcie stanowi doskonałą platformę, by w nieformalnej atmosferze, w gronie ekspertów zaprezentować swoją inicjatywę biznesową, wymienić się doświadczeniami i pomysłami  - informuje Wioletta Choma-Wiątek, dyrektor Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Jeśli szukasz inspiracji, chcesz nawiązać nowe kontakty biznesowe i spędzić wieczór w przyjemnej, biznesowej atmosferze to nie może cię tam zabraknąć! Osoby chętne do udziału w spotkaniu mogą zgłaszać się poprzez adres: http://startupmixerkwiecien.evenea.pl  do wyczerpania wolnych miejsc.