Otoczenie biznesu

PKS Jarosław od 1 lipca przejmie połączenia autobusowe w Bieszczadach

30-06-2017
Dziś ostatni dzień wycofująca się spółka Arriva będzie świadczyć usługi transportowe w Bieszczadach. Od 1 lipca połączenia przejmie PKS Jarosław, który zamierza utrzymać wszystkie dotychczasowe kursy oraz zatrudnić część kierowców, którzy stracą pracę u poprzedniego przewoźn

Przepisy o ruchu bezwizowym z Ukrainą już obowiązją

12-06-2017
W niedzielę 11 czerwca dokładnie o północy zniesiony został obowiązek posiadania wiz przez obywateli Ukrainy, chcących wjechać na terytorium Unii Europejskiej.

O rozwoju Bieszczadów dyskutowano wczoraj podczas sesji wyjazdowej sejmiku województwa w Myczkowcach

08-06-2017
Wczoraj 7 czerwca, radni sejmiku wojewódzkiego obradowali w Ośrodku Caritas w Myczkowcach. Wybór miejsca nie był przypadkowy, ponieważ głównym tematem rozmów był rozwój Bieszczadów.

Nareszcie koniec z roamingiem w UE!

17-05-2017
Jednym z fundamentalnych założeń wspólnoty europejskiej jest swoboda jej obywateli w podróżowaniu pomiędzy krajami członkowskimi. W momencie powstania Strefy Schengen przekraczanie granic byłoby niemal nieodczuwalne, gdyby nie roaming.

Komunikacja w czasie rzeczywistym – niezbędne narzędzie skutecznego biznesu

16-04-2017
Zwiększająca się różnorodność narzędzi komunikacyjnych sprawia, że obecnie, chcąc porozumieć się z drugą osobą, bardzo istotny jest wybór kanału komunikacyjnego, czyli metody przekazywania informacji.

Personalizacja treści i automatyzacja procesów marketingowych zwiększą sprzedaż

14-04-2017
Firmy, które znają oczekiwania swoich klientów, sprzedają więcej. Wszystko dzięki możliwości spersonalizowania udostępnianych treści, a także automatyzacji procesów marketingowych. Pierwsze narzędzie pomoże zbudować relację z odbiorcą, a drugie zwiększy efektywność...

Wykluczenie komunikacyjne Bieszczad, czy sytuacja poprawi sie przed wakacjami?

28-03-2017
Z powodu likwidacji kolejnych połączeń komunikacją masową, wszystko wskazuje na to, że nadchodzący sezon turystyczny w Bieszczadach będzie trudniejszy od poprzedniego.

Premier Beata Szydło podpisała Deklarację Rzymską

26-03-2017
W sobotę 25 marca br. przywódcy 27 państw złożyli podpisy pod Deklaracją Rzymską. Ceremonia odbyła się na Kapitolu i była upamiętnieniem 60. rocznicy podpisania Traktatów Rzymskich, które stały się podwaliną przyszłej integracji europejskiej.

Zakaz handlu w niedzielę, jak będzie wyglądał w praktyce?

24-03-2017
Wprowadzenie ograniczenia handlu w niedzielę było jednym z głównych punktów programu wyborczego PIS. Celem tej zmiany ma być przede wszystkim umożliwienie pracownikom sklepów czynnych w niedzielę spędzenia czasu z rodziną i wypoczynku.

Krajowa Administracja Skarbowa już działa. Kontrole skarbowe będą przeprowadzane bez uprzedzenia

02-03-2017
Z dniem 1 marca zaczęła obowiązywać ustawa o Krajowej Administracji Skarbowej oraz ustawa ją wprowadzająca. Oznacza to, że urzędy skarbowy, celny i kontroli skarbowej oraz izby skarbowe i celne stały się jednym. Celem połączenia tych organów, jest poprawa ich sprawności...
1  2  3  4  5    9