Klimat dla biznesu

Internest – platforma spotkań przedsiębiorców z rynkiem

31-03-2015
Internest to nowoczesne rozwiązanie interaktywne wspomagające realizację pomysłów, które ze względu na brak czasu, funduszy czy też odpowiedniej wiedzy, nie nabierają odpowiednich kształtów, a w rezultacie nie są finalizowane.

Doradztwo marketingowe dla branży przetwórstwa rolno-spożywczego

24-03-2015
Na zlecenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, od listopada 2014 roku, świadczone jest doradztwo marketingowe dla mikro- i małych przedsiębiorców, działających w branży przetwórstwa rolno-spożywczego.

Polski Produkt Przyszłości

24-03-2015
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłosiła XVIII edycję Konkursu pn. Polski Produkt Przyszłości, nad którym honorowy patronat objął Minister Gospodarki.

Daj się poznać niepełnosprawnym klientom w Internecie – skorzystaj z darmowych pakietów stron internetowych

21-03-2015
Urzędy, organizacje i firmy chcące dostosować swoje strony internetowe do potrzeb osób niepełnosprawnych, mogą skorzystać z platformy internetowej, która bezpłatnie dostarcza szablony stron i narzędzia umożliwiające tworzenie serwisów www.

Bądź przyjazny MŚP i weź udział w konkursie

18-03-2015
Ruszyła piąta edycja konkursu "Firma Przyjazna MSP" – sztandarowego projektu Związku Przedsiębiorców i Pracodawców, nagradzającego duże firmy, dla których przedsiębiorstwa z sektora MSP są ważnym klientem lub kontrahentem biznesowym.

Produkty lokalne i regionalne

09-03-2015
Ważnym priorytetem Unii Europejskiej w dziedzinie społecznej jest utrzymywanie różnorodności kulturowych narodów krajów członkowskich oraz kultywowanie lokalnych tradycji i obyczajów. Produkt lokalny i regionalny w Zjednoczonej Europie znaczy wiele.

Strefa przemysłowa S1-3 w Jasionce zdobyła już pierwszych inwestorów

08-03-2015
Pierwsze cztery działki znalazły już inwestorów w strefie S1-3 , która jest częścią Podkarpackiego Parku Naukowo-Technologicznego (PPN-T) Aeropolis w podrzeszowskiej Jasionce. W sumie na inwestorów czeka 25 działek.

Sektor MŚP łakomym kąskiem dla banków

05-03-2015
Mikro-, małe i średnie firmy to już ok. 1,7 mln podmiotów, które coraz częściej zwracają się do banków po finansowanie działalności lub ekspansji w formie kredytu obrotowego albo inwestycyjnego. Dzięki temu stały się bardzo atrakcyjnym klientem, dla którego banki chętnie posz

Lean management, czyli doskonalenie drogą do sukcesu firmy

02-03-2015
Koncepcja Lean management wywodzi się z zarządzania procesami produkcji. Jednak pomimo swoich 'korzeni produkcyjnych', niezwykle zyskała na znaczeniu w firmach usługowych.

ZUS a KRUS przy działalności gospodarczej

28-02-2015
Działalność gospodarcza - ZUS a KRUS
1  2  3  4  5    6