Klimat dla biznesu

Przybywa zamożnych Polaków

23-04-2015
Z raportu firmy KPMG pt. "Rynek dóbr luksusowych w Polsce" wynika, że polskie społeczeństwo z każdym rokiem wzbogaca się.

Ministerstwo Gospodarki chce zapewnić zrównoważony rozwój OZE

20-04-2015
Wiceminister Pietrewicz: chcemy zapewnić zrównoważony rozwój OZE

Przyjęto Program Strategicznego Rozwoju Bieszczad

20-04-2015
Zarząd Województwa Podkarpackiego przyjął Program Strategicznego Rozwoju Bieszczad wraz z Prognozą Oddziaływania na Środowisko.

Jeśli dochód podatnika pochodzi z przestępstwa, sam będzie musiał to udowodnić.

05-04-2015
Kto twierdzi w sporze z fiskusem, że jego dochód pochodzi z przestępstwa, sam będzie musiał to udowodnić.

Internest – platforma spotkań przedsiębiorców z rynkiem

31-03-2015
Internest to nowoczesne rozwiązanie interaktywne wspomagające realizację pomysłów, które ze względu na brak czasu, funduszy czy też odpowiedniej wiedzy, nie nabierają odpowiednich kształtów, a w rezultacie nie są finalizowane.

Doradztwo marketingowe dla branży przetwórstwa rolno-spożywczego

24-03-2015
Na zlecenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, od listopada 2014 roku, świadczone jest doradztwo marketingowe dla mikro- i małych przedsiębiorców, działających w branży przetwórstwa rolno-spożywczego.

Polski Produkt Przyszłości

24-03-2015
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłosiła XVIII edycję Konkursu pn. Polski Produkt Przyszłości, nad którym honorowy patronat objął Minister Gospodarki.

Daj się poznać niepełnosprawnym klientom w Internecie – skorzystaj z darmowych pakietów stron internetowych

21-03-2015
Urzędy, organizacje i firmy chcące dostosować swoje strony internetowe do potrzeb osób niepełnosprawnych, mogą skorzystać z platformy internetowej, która bezpłatnie dostarcza szablony stron i narzędzia umożliwiające tworzenie serwisów www.

Bądź przyjazny MŚP i weź udział w konkursie

18-03-2015
Ruszyła piąta edycja konkursu "Firma Przyjazna MSP" – sztandarowego projektu Związku Przedsiębiorców i Pracodawców, nagradzającego duże firmy, dla których przedsiębiorstwa z sektora MSP są ważnym klientem lub kontrahentem biznesowym.

Produkty lokalne i regionalne

09-03-2015
Ważnym priorytetem Unii Europejskiej w dziedzinie społecznej jest utrzymywanie różnorodności kulturowych narodów krajów członkowskich oraz kultywowanie lokalnych tradycji i obyczajów. Produkt lokalny i regionalny w Zjednoczonej Europie znaczy wiele.
1    6  7  8  9  10    13