Klimat dla biznesu

Służba Celna w Krośnie przyjazna i otwarta na przedsiębiorców

19-12-2014
W ostatnich dniach weszły w życie liczne zmiany i ułatwienia dla przedsiębiorców dotyczące podatku akcyzowego, odpraw celnych czy obrotu olejami opałowymi. Służba Cela wychodzi naprzeciw przedsiębiorcom poprzez organizację szkoleń.

Elektroniczne potwierdzenie zapłaty akcyzy od samochodów osobowych

17-12-2014
9 grudnia 2014 roku, Ministerstwo Finansów, wprowadziło elektroniczną procedurę potwierdzania zapłaty akcyzy od samochodu osobowego, sprowadzonego z innego kraju UE.

E-PUNKT – pomoc w poznaniu prawa obrotu elektronicznego

13-12-2014
Punkt Kontaktowy dla Usługodawców i Usługobiorców „e-PUNKT” to serwis, który pozwala przedsiębiorcom i konsumentom zwiększyć świadomość korzystania z Internetu. Dzięki niemu użytkownicy mogą lepiej zrozumieć m.in. kwestie prawne związane z e-zakupami.

Załóż działalność z inkubatorem przedsiębiorczości w Sanoku

13-12-2014
Już od kilku lat na terenie województwa podkarpackiego można korzystać z pomocy inkubatorów przedsiębiorczości. Dzięki kompleksowej pomocy, lat doświadczenia i zdobytej wiedzy specjalistów, zakładanie nowej działalności nigdy nie było aż tak proste.

SkyRes w Rzeszowie szansą dla przedsiębiorcy i bezrobotnego

12-12-2014
Budowa nowoczesnego biurowca SkyRes Warszawska dobiega końca. Ta potężna inwestycja będzie pierwszym wielkopowierzchniowym biurowcem w Rzeszowie. Nowoczesna przestrzeń przyciągnie przedsiębiorców, którzy stworzą nowe miejsca pracy.

Misja Gospodarcza do Kazachstanu

10-12-2014
Silesia Izba Handlowa z siedzibą we Wrocławiu zaprasza przedsiębiorców do udziału w Wielobranżowej Misji Gospodarczej Polskich Firm do Kazachstanu w dniach: 8 – 15 lutego 2015.

Otwórz firmę w 7 dni

09-12-2014
W związku z wdrożeniem systemu informatycznego, integrującego rejestry prowadzone przez Ministerstwo Sprawiedliwości, Ministerstwo Finansów, Główny Urząd Statystyczny oraz Zakład Ubezpieczeń Społecznych, od 1 grudnia 2014 r. można szybciej rozpocząć działalność gospodarczą.

Specjalne Strefy Ekonomiczne na Podkarpaciu.

27-11-2014
Specjalne Strefy Ekonomiczne powstały po to, aby przyśpieszyć rozwój gospodarczy regionu, dać możliwość stworzenia nowych miejsc pracy. Na Podkarpaciu funkcjonują takie strefy. Zachęcam do zapoznania się z ofertą poszczególnych stref.

Kampanie reklamowe w internecie

24-11-2014
Kampanie reklamowe w internecie

Nierzetelni klienci to już nie problem

23-11-2014
Obok krajowego rejestru dłużników, w internecie znajdziemy teraz także rejestr nierzetelnych kupujących. Nowopowstała witryna ma stać się źródłem wiedzy na temat klientów, do których nie warto wysyłać zamówionych towarów, ze względu na wysokie ryzyko nieodebrania przesyłki.
1    3  4  5  6  7    7