Dotacje

Platforma „Start In Podkarpackie” gotowa do startu. Nabór innowacyjnych pomysłów od stycznia

21-11-2018
Od stycznia rusza nowy projekt dla startupów. Nie ma ograniczeń wiekowych a po zakończeniu jego realizacji oraz uzyskaniu pozytywnej rekomendacji platformy będzie można starać się o 800 tys. złotych bezzwrotnej dotacji na rozwój biznesu.

Znamy szczegóły rządowego Programu dla Bieszczad

02-10-2018
Wczoraj, 1 października 2018 roku, w Polańczyku odbyła się konferencja, podczas której ogłoszono założenia rządowego Programu dla Bieszczad.

Miliony na rozwój przedsiębiorczości w Bieszczadach

18-09-2018
Zarząd województwa podjął dziś decyzję o przeznaczeniu 8 mln złotych na dofinansowanie projektów, które zostaną zgłoszone przez przedsiębiorców działających w sektorze usług turystycznych, zlokalizowanych na terenie Bieszczad.

Ruszyła akcja informacyjna programu „Czyste powietrze”. Jak zdobyć dotację?

05-09-2018
Ruszyła akcja informacyjna nowego rządowego programu „Czyste powietrze”, którego celem jest walka ze smogiem. W jego ramach można uzyskać nawet 90% dofinansowania na wymianę źródła ciepła i termomodernizację budynków mieszkalnych.

Las Vegas czeka na najlepszych młodych przedsiębiorców

06-08-2018
Dotacje na rozwój firmy, udział w programie mentorskim oraz wyjazdy do Las Vegas czekają na zwycięzców NextGen in Franchising Global Competition 2019.

117 mln złotych na rozwój Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej na Podkarpaciu

23-05-2018
W poniedziałek, 21 maja br. marszałek Władysław Ortyl, Przemysław Gorgol dyrektor Centrum Unijnych Projektów Transportowych i wicemarszałek Bogdan Romaniuk podpisali umowę na dofinansowanie Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej.

Milionowe dotacje na badania i rozwój dla firm z Inkubatora Technologicznego w Jasionce

27-04-2018
Prawie 30 mln zł dla Medinice, prawie 5 mln zł dla Cervi Robotics i ponad 2,5 mln dla PnP Systems - trzy spółki działające w Inkubatorze Technologicznym w Jasionce otrzymały dotacje na realizację projektów i inwestycji. Dzięki

130 mln zł na platformy startowe dla startupów z Polski wschodniej

14-04-2018
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości przeznaczyła 130 mln zł na „Platformy startowe dla nowych pomysłów”. Konkurs finansowany z Programu Operacyjnego Polska Wschodnia kierowany jest do ośrodków innowacji, w tym inkubatorów i parków naukowych, leżących na obszarze Polski

W ciągu najbliższej dekady rząd przeznaczy 25-30 mld złotych na termomodernizację

13-04-2018
Podczas czwartkowego posiedzenia Komitetu Sterującego ds. Krajowego Programu Ochrony Powietrza premier Morawiecki zaznaczył, że rząd chce pracować nad poprawą jakości powietrza w naszym kraju przez cały rok, a nie tylko w sezonie grzewczym, kiedy problem jest największy.

Rusza Podkarpacka Platforma Wsparcia Biznesu

04-04-2018
Dziś w siedzibie Wyższej szkoły Informatyki i Zarządzanie odbyła się konferencja inaugurująca projekt pn. Podkarpacka Platforma Wsparcia Biznesu. Jego celem jest wsparcie mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z terenu województwa podkarpackiego w zakupie wyspecjalizowanych
1  2  3  4  5    16