Dotacje

Miliony na rozwój przedsiębiorczości w Bieszczadach

18-09-2018
Zarząd województwa podjął dziś decyzję o przeznaczeniu 8 mln złotych na dofinansowanie projektów, które zostaną zgłoszone przez przedsiębiorców działających w sektorze usług turystycznych, zlokalizowanych na terenie Bieszczad.

Ruszyła akcja informacyjna programu „Czyste powietrze”. Jak zdobyć dotację?

05-09-2018
Ruszyła akcja informacyjna nowego rządowego programu „Czyste powietrze”, którego celem jest walka ze smogiem. W jego ramach można uzyskać nawet 90% dofinansowania na wymianę źródła ciepła i termomodernizację budynków mieszkalnych.

Las Vegas czeka na najlepszych młodych przedsiębiorców

06-08-2018
Dotacje na rozwój firmy, udział w programie mentorskim oraz wyjazdy do Las Vegas czekają na zwycięzców NextGen in Franchising Global Competition 2019.

117 mln złotych na rozwój Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej na Podkarpaciu

23-05-2018
W poniedziałek, 21 maja br. marszałek Władysław Ortyl, Przemysław Gorgol dyrektor Centrum Unijnych Projektów Transportowych i wicemarszałek Bogdan Romaniuk podpisali umowę na dofinansowanie Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej.

Milionowe dotacje na badania i rozwój dla firm z Inkubatora Technologicznego w Jasionce

27-04-2018
Prawie 30 mln zł dla Medinice, prawie 5 mln zł dla Cervi Robotics i ponad 2,5 mln dla PnP Systems - trzy spółki działające w Inkubatorze Technologicznym w Jasionce otrzymały dotacje na realizację projektów i inwestycji. Dzięki

130 mln zł na platformy startowe dla startupów z Polski wschodniej

14-04-2018
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości przeznaczyła 130 mln zł na „Platformy startowe dla nowych pomysłów”. Konkurs finansowany z Programu Operacyjnego Polska Wschodnia kierowany jest do ośrodków innowacji, w tym inkubatorów i parków naukowych, leżących na obszarze Polski

W ciągu najbliższej dekady rząd przeznaczy 25-30 mld złotych na termomodernizację

13-04-2018
Podczas czwartkowego posiedzenia Komitetu Sterującego ds. Krajowego Programu Ochrony Powietrza premier Morawiecki zaznaczył, że rząd chce pracować nad poprawą jakości powietrza w naszym kraju przez cały rok, a nie tylko w sezonie grzewczym, kiedy problem jest największy.

Rusza Podkarpacka Platforma Wsparcia Biznesu

04-04-2018
Dziś w siedzibie Wyższej szkoły Informatyki i Zarządzanie odbyła się konferencja inaugurująca projekt pn. Podkarpacka Platforma Wsparcia Biznesu. Jego celem jest wsparcie mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z terenu województwa podkarpackiego w zakupie wyspecjalizowanych

Milion złotych na dotacje na wymianę źródeł ciepła. Wnioski można składać od 10 kwietnia

23-03-2018
O dofinansowanie na wymianę źródeł ogrzewania, których głównym nośnikiem energii jest węgiel, na kotły gazowe, elektryczne, olejowe lub biomasę, od 10 kwietnia br. mogą starać się właściciele budynków mieszkalnych. Celem programu jest zmniejszenie ilości pyłów i gazów...

Przedsiębiorcza Polska Wschodnia – Turystyka. Nowy instrument finansowy dla branży turystycznej

02-03-2018
Podczas spotkania z przedsiębiorcami branży turystycznej, które odbyło się 27 lutego br. w Arłamowie, wiceminister inwestycji i rozwoju Adam Hamryszczak zaprezentował ofertę preferencyjnych pożyczek dla małych i średnich firm. Do wzięcia jest aż 200 milionów złotych!
1  2  3  4  5    16