Dni Australii w Rzeszowie już 15 kwietnia

Autor: Sylwia Mazur
2015-04-10

Drodzy miłośnicy podróżowania i przygód! Instytut Badań nad Cywilizacjami działający przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie wraz z Albion House zaprasza serdecznie na piątą w Polsce, a dziesiątą w Europie edycję Dni Australii.

Dni Australii to cykl unikalnych prezentacji na tematy związane z odległym kontynentem australijskim.

Dni Australii od 10 lat prowadzone są z partnerami na terenie całej Europy i cieszą się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród osób rozważających wyjazd na Antypody, ale również wśród wszystkich chcących poszerzyć swoją wiedzę o tym odległym kontynencie.

Podczas Dni Australii w Rzeszowie będzie można wziąć udział w warsztatach Study & Work in Australia - czyli zaplanuj swoją przyszłość w „kangurolandii”; posłuchać prezentacji podróżniczej Backpacking z Polski lądem do Australii w 2 lata oraz poznać smaki Australii.

Dodatkowo uczestnicy wydarzenia będą mogli wygrać wyjazd do Australii.

Film promujący wydarzenie: https://www.youtube.com/watch?v=U03HZYoivD0

 

Program V edycji Dni Australii

9:00 - Otwarcie Dni Australii

9:05 - „Backpacking” z Polski lądem do Australii w 2 lata! - Karolina Sypniewska-Wida

10:00 - Warsztaty Study&Work in Australia- czyli zaplanuj swoją przyszłość w „kangurolandii”- Paweł Wida

11:00 - Smaki Australii, konkurs „Australia w Twoich rękach”

 

Wydarzenie odbędzie się w Klubie Akademickim IQ Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie, ul. Sucharskiego 2.

Zgłoszenia przyjmujemy na adres e-mail: cywilizacje@wsiz.rzeszow.pl lub smazur@wsiz.rzeszow.pl

Na darmowe konsultacje wyjazdowe do Australii można zapisywać się pod adresem karolina@albionhouse.com.pl. Uwaga liczba miejsc ograniczona!

 

Paweł Wida- specjalista od Australii dokąd przeprowadził się wieku 17 lat. Z pochodzenia polski Spisok - pochodzi z malowniczej Niedzicy, obywatel świata, pasjonata podróży małych i dużych. Uwielbia aktywnie spędzać czas, chodzić po górach, jeździć na rowerze. Odbył kilka podróży po Australii, a za ostatnią „Z Perth do Sydney cameprvanem” otrzymał nagrodę jury na śląskim festiwalu. Prowadzi firmę Albion House – Edukacja i Praca za Granicą – organizuje wyjazdy edukacyjne, pracownicze oraz emigracyjne do Australii, Kanady, Nowej Zelandii, USA czy Europy.

Karolina Sypniewska-Wida- bydgoska podróżniczka, Kobieta Roku Bydgoszczy 2012, pilot wycieczek zagranicznych, inicjatorka Bydgoskiego Festiwalu "Podróżnicy" oraz autorka wystawy fotografii i artefaktów "W Kręgu Obrzędów. Azja i Oceania". Odwiedziła dotąd ponad 75 krajów na 5 kontynentach wyznając zasadę “kto się waha wiele traci”, zakochana w Australii, jako pierwsza Europejka zamieszkała na małej wyspie w Papui Nowej Gwinei, 2 lata trwała jej podróż lądem do Australii. Kocha podróże, nie wychodzi z domu bez aparatu fotograficznego, obecnie mama 2,5 miesięcznej Izabeli. Więcej: www.karolinasypniewska.pl