Bądź przyjazny MŚP i weź udział w konkursie

Autor: P.M.
2015-03-18

Ruszyła piąta edycja konkursu "Firma Przyjazna MSP" – sztandarowego projektu Związku Przedsiębiorców i Pracodawców, nagradzającego duże firmy, dla których przedsiębiorstwa z sektora MSP są ważnym klientem lub kontrahentem biznesowym.

 

Projekt „Firma Przyjazna MSP” jest adresowany do korporacji, które chciałyby wyróżnić się na rynku pokazując, że mają w swojej ofercie produkty i usługi dostosowane do potrzeb sektora małych i średnich firm, a więc około 2 milionów przedsiębiorstw, które stanowią 99,9% firm w Polsce, zatrudniając 75% Polaków i wytwarzając 67% polskiego PKB.

– Podkreślamy te liczby na każdym kroku, by uświadomić jak ogromny potencjał stanowi sektor MSP w Polsce. To realna gospodarka – mówi Cezary Kaźmierczak, prezes ZPP. Jak dodaje – Przedsiębiorcy sektora MSP posiadają znaczną siłę zakupową. Mało kto wie, że na przykład 70% nowych samochodów w Polsce kupują właśnie oni.

Nagroda „Firma Przyjazna MSP” jest przyznawana w oparciu o analizę kilkunastu twardych kryteriów. Badane są m.in. procedury handlowe, produkt, jego cena, czy sposób przyjmowania reklamacji. Firmy, które otrzymują nagrodę zyskują znaczne korzyści, w postaci wyróżnienia się na rynku, a certyfikat niezależnej i wiarygodnej instytucji, ułatwia im dotarcie do sektora małych i średnich firm.

Laureatów tegorocznej edycji konkursu „Firma Przyjazna MSP” poznamy w czerwcu br.

Zgłoszenia do projektu będą przyjmowane do 31 maja 2015 roku.

 

Oferta_.pdf
Pakiet Laureata_.pdf
Regulamin_.pdf

 

Źródło: http://www.zpp.net.pl/